Nasza 100 letnia histroria

ZWOLSCY USŁUGI POGRZEBOWE

Jesteśmy najdłużej działającym zakładem pogrzebowym w Polsce. Tradycja naszej firmy sięga ponad 100 lat. W warsztacie stolarskim z dziada pradziada wytwarzano trumny i organizowano pogrzeby, a nasz dziadek Ludwik Zwolski przekazał wiedzę i doświadczenie swoim synom. Obecnie działalność i tradycję firmy kontynuują i będą kontynuować kolejne pokolenia. Naszą firmę, którą posiadamy w Kielcach przy ul. Radiowej 14 założyli nasi rodzice Halina i Marian Zwolscy.

Długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na zrozumienie potrzeb osób którym przyszło żegnać najbliższych. Pozwoliło nam wypracować sobie wizerunek firmy godnej zaufania.

 

Znajdą u nas Państwo oparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta. Polska Izba Przedsiębiorców Pogrzebowych wręczyła nam certyfikat przynależności. W ten sposób wyróżniono wysoki poziom naszych usług. Będziemy zaszczyceni za okazane nam zaufanie. W tej bolesnej dla Państwa chwili składamy wszystkim pogrążonym w żałobie wyrazy szczerego współczucia.

Firma Rodzinna Zwolscy

Tradycja i doświadczenie

Ponad stuletnie doświadczenie czyni z nas jedną z najlepszych firm w Polsce. Dla nas każda uroczystość pogrzebowa to chwile pełne zadumy i troski w tych trudnych chwilach. W naszej działalności delikatność i współczucie dla osób  żegnających  swych bliskich to rzecz najważniejsza.  W takich sytuacjach nie ma mowy o zaniedbaniach bo to nam powierzono. 

Delikatnośc i współczucie

Kompleksowe usługi

Zapewniamy wszytsko co konieczne

Kaplica

Chłodnia

Trumny i urny

Transport zmarłych

Kremacja

Pomniki

Call Now Button